Home > Aktualności > Co się dzieje z parkiem koło kościoła w Leszkowicach?

Co się dzieje z parkiem koło kościoła w Leszkowicach?

park

 

 

Źródło: https://www.ugostrowek.bip.lubelskie.pl

W ostatnim czasie wiele osób pyta co się dzieje ze „skwerkiem” – parkiem – koło kościoła w Leszkowicach? Dlaczego te wszystkie drzewa zostały wycięte, kto to, co to i jak  to w ogóle będzie? W odpowiedzi na te wszystkie pytania odsyłam do BIP-u Gminy Ostrówek.

Pod tym adresem https://www.ugostrowek.bip.lubelskie.pl/index.php?id=76&p1=szczegoly&p2=31871 można odnaleźć całą dokumentację inwestycji, dokładnie ze wszystkimi szczegółami. Ja tylko w skrócie zamieszczę parę ogólników na temat  zakresu wykonywanych robót na podstawie ogłoszenia z BIP-u.

Zakres rzeczowy zadania obejmuje: Wycinkę drzew i usunięcie karp, niwelacja terenu, wykonanie nawierzchni z kostki betonowej o grubości 8 cm, ułożenie krawężników betonowych i obrzeży betonowych. Zagospodarowanie terenu poprzez humusowanie oraz wysadzenie drzew i krzewów ozdobnych. Wykonanie i ustawienie 5 ławek parkowych, 4 koszy na śmieci, tablicy informacyjno-ogłoszeniowej oraz pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego Szczegółowy zakres zamówienia zawarty jest w dokumentacji technicznej stanowiącej załączniki nr 8 do 9 SWIZ oraz rysunki 1-3.

Park po zakończeniu prac będzie wyglądał tak jak na poniższym planie:

https://www.ugostrowek.bip.lubelskie.pl/upload/pliki/Zal_10_Mapa.pdf

Pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego mniej więcej tak:

https://www.ugostrowek.bip.lubelskie.pl/upload/pliki/Rysunek_1_Szkic.jpg

Niestety nie ma nigdzie udostępnionej wizualizacji w trójwymiarze – także na wszystko musimy spojrzeć troszeczkę „oczami wyobraźni” 🙂

W celu zapoznania się z kompletną dokumentacją zapraszam na https://www.ugostrowek.bip.lubelskie.pl/index.php?id=76&p1=szczegoly&p2=31871

 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com